All for Joomla All for Webmasters

TASARIM VE DEKORASYON

Antalya da tasarım ve dekorasyon çözümleriyle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Her keseye ve bütçeye uygun fiyatlı dekorasyon önerilerimiz, tadilat önerilerimizle iç mimari çözümleriyle yanınızdayız. Bize sormadan dekorasyon ve tadilata başlamayın. Çünkü biliyoruz ki sizi ikna edebileceğimiz çok güzel düşüncelerimiz var. Alanında uzman profesyonellerle talebinize ve ihtiyacınıza yönelik tadilat, dekorasyon, bakım, onarım, boya, ince işçilik ve mimariye ait tüm işlerinizi başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Hemen Arayın!
0532 668 83 64

PROJE : Mimari bir mekanın içerisinde bireylere estetik, ergonomik, şık ve yapısal ölçülere uygun çözümleme ve tasarımlar sunar.

AUTOCAD ÇİZİMLERİ : Tasarlanacak mekanın ölçülere uygun biçimde, tekniksel olarak çözümlenmesi ve çizilmesidir. profesyonel ekibimizle hızlı biçimde müşterilerimize ulaştırmaktayız.


3D MAX : Tasarladığımız mekanı uygulamaya geçmeden önce 3 boyut olarak sunar. İsteğe göre uygulamasız 3d çizim ve tasarımları gönderilir.

DANIŞMANLIK : İç Mekanlarda yaşanılan sıkıntı ya da değişimlerin, fikir, yaratıcılık, araştırma, mekana ilişkin çizim ve dökümanların hazırlanmasında, müşterilere verilen hizmettir.


UYGULAMA : Hazırlanan tasarımları, profesyonel ekibimizle, müşterilerimizi yormadan tamamlar, anahtar teslim ve garanti sağlar.

ANAHTAR TESLİM PROJE : Proje başlangıcından itibaren müşterimizin istek ve tarzını göz önünde bulundurarak özgün fikir ve tasarımlarımızla önce proje, autocad ve 3dmax çizimleri daha sonra uygulanacak mekanın verilen süre içerisinde tamamlanıp işleve sunulmasını sağlar ve süre bitiminde müşterimize yeni bir mekan teslim eder.


TADİLAT : Mekanda isteğe bağlı bölüm veya tamamının yeniden tasarlanması, düzeltilmesi ve işlevlendirilmesidir.

MOBİLYA TASARIM VE ÜRETİM : Mobilya olarak; Tv ünitesi, kapı, masa takımı, sehpa, yatak odası, mutfak, banyo vb. ürünleri özel olarak tasarlar üretir ve uygular.


ÇEVRE TASARIMI : Bahçe, yeşillik alan vb. yerlerin tasarlanarak uygulanmasını sağlar.